skip to Main Content
530 720 55 35 - 0362 437 55 95 info@samsuntakev.com
PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCuma
İlkay AYVAZ BİR
1. Ders
09:00 - 09:40

Ramazan ÖZER
1. Ders
09:00 - 09:40
Ramazan ÖZERMatematik

Serhat SÖYLER
1. Ders
09:00 - 09:40

İlkay AYVAZ BİR
2. Ders
09:50 - 10:30

Pınar Şahan PALA
2. Ders
09:50 - 10:30

Ramazan ÖZER
2. Ders
09:50 - 10:30
Ramazan ÖZERMatematik

Serhat SÖYLER
2. Ders
09:50 - 10:30

Alev Ceren KAYHAN
3. Ders
10:40 - 11:20
Alev Ceren KAYHANDin Kültürü

Esra CAN
3. Ders
10:40 - 11:20
Esra CANFelsefe

Fatma BAYRAKTAR
3. Ders
10:40 - 11:20

Hakan KÖKTEN
3. Ders
10:40 - 11:20

Pınar Şahan PALA
3. Ders
10:40 - 11:20

Alev Ceren KAYHAN
4. Ders
11:30 - 12:10
Alev Ceren KAYHANDin Kültürü

Canan Burcu GENÇ
4. Ders
11:30 - 12:10

Esra CAN
4. Ders
11:30 - 12:10
Esra CAN Felsefe

Fatma BAYRAKTAR
4. Ders
11:30 - 12:10

Hakan KÖKTEN
4. Ders
11:30 - 12:10

Ogün BOZ
4. Ders
11:30 - 12:10
Ogün BOZBeden Eğitimi

Özlem DAĞDELEN
4. Ders
11:30 - 12:10

Aslıhan AKGÜL
5. Ders
12:20 - 13:00

Ayşenur ALTAN
5. Ders
12:20 - 13:00
Ayşenur ALTANİngilizce

Firuzan TOPÇAKAR
5. Ders
12:20 - 13:00

Funda BAYRAMOĞLU
5. Ders
12:20 - 13:00

Ogün BOZ
5. Ders
12:20 - 13:00
Ogün BOZBeden Eğitimi

Oktay YUMAK
5. Ders
12:20 - 13:00

Özlem ÖZDEMİR
5. Ders
12:20 - 13:00

Öznur GÜRÖĞLU
5. Ders
12:20 - 13:00
Semra GÜNDÜZ
2. Ders
09:50 - 10:30
Canan Burcu GENÇ
1. Ders
09:00 - 09:40

Funda BAYRAMOĞLU
1. Ders
09:00 - 09:40

Özlem ÖZDEMİR
1. Ders
09:00 - 09:40

Canan Burcu GENÇ
2. Ders
09:50 - 10:30

Özlem ÖZDEMİR
2. Ders
09:50 - 10:30

Esra CAN
3. Ders
10:40 - 11:20
Esra CANFelsefe

Funda BAYRAMOĞLU
3. Ders
10:40 - 11:20

İlkay AYVAZ BİR
3. Ders
10:40 - 11:20

Alev Ceren KAYHAN
4. Ders
11:30 - 12:10
Alev Ceren KAYHANDin Kültürü

Aslıhan AKGÜL
4. Ders
11:30 - 12:10

Atalay SOLMAZ
4. Ders
11:30 - 12:10

Ayhan KAR
4. Ders
11:30 - 12:10
Ayhan KARMateimatik

Duygu DURGUT
4. Ders
11:30 - 12:10

Erhan BALTACI
4. Ders
11:30 - 12:10

Esra CAN
4. Ders
11:30 - 12:10
Esra CANFelsefe

İlkay AYVAZ BİR
4. Ders
11:30 - 12:10

Neşe BALCI
4. Ders
11:30 - 12:10

Öznur GÜRÖĞLU
4. Ders
11:30 - 12:10

Alev Ceren KAYHAN
5. Ders
12:20 - 13:00
Alev Ceren KAYHANDin Kültürü

Aslıhan AKGÜL
5. Ders
12:20 - 13:00

Atalay SOLMAZ
5. Ders
12:20 - 13:00

Ayhan KAR
5. Ders
12:20 - 13:00
Ayhan KARMatematik

Duygu DURGUT
5. Ders
12:20 - 13:00

Erhan BALTACI
5. Ders
12:20 - 13:00

Neşe BALCI
5. Ders
12:20 - 13:00

Oktay YUMAK
5. Ders
12:20 - 13:00

Öznur GÜRÖĞLU
5. Ders
12:20 - 13:00
Semra GÜNDÜZ
2. Ders
09:50 - 10:30
Semra GÜNDÜZ
2. Ders
09:50 - 10:30
Ramazan ÖZER
4. Ders
11:30 - 12:10
Ramazan ÖZERMatematik

Serhat SÖYLER
4. Ders
11:30 - 12:10

Hatice ERKAN
12:00 - 15:00

Ramazan ÖZER
5. Ders
12:20 - 13:00
Ramazan ÖZERMatematik

Serhat SÖYLER
5. Ders
12:20 - 13:00

Ahmet ÇOLAK
6. Ders
13:40 - 14:20
Ahmet ÇOLAKGörsel Sanatlar

Bünyamin ÇOBANOĞLU
6. Ders
13:40 - 14:20

Erhan BALTACI
6. Ders
13:40 - 14:20

Ahmet ÇOLAK
7. Ders
14:30 - 15:10
Ahmet ÇOLAKGörsel Sanatlar

Bünyamin ÇOBANOĞLU
7. Ders
14:30 - 15:10

Erhan BALTACI
7. Ders
14:30 - 15:10

Firuzan TOPÇAKAR
8. Ders
15:20 - 16:00
Aslıhan AKGÜL
6. Ders
13:40 - 14:20

Atalay SOLMAZ
6. Ders
13:40 - 14:20

Ayşenur ALTAN
6. Ders
13:40 - 14:20
Ayşenur ALTANİngilizce

Duygu DURGUT
6. Ders
13:40 - 14:20

Funda BAYRAMOĞLU
6. Ders
13:40 - 14:20

Oktay YUMAK
6. Ders
13:40 - 14:20

Özlem ÖZDEMİR
6. Ders
13:40 - 14:20

Atalay SOLMAZ
7. Ders
14:30 - 15:10

Ayhan KAR
7. Ders
14:30 - 15:10
Ayhan KARMatematik

Duygu DURGUT
7. Ders
14:30 - 15:10

Neşe BALCI
7. Ders
14:30 - 15:10

Öznur GÜRÖĞLU
7. Ders
14:30 - 15:10

Ayhan KAR
8. Ders
15:20 - 16:00
Ayhan KARMatematik

Firuzan TOPÇAKAR
8. Ders
15:20 - 16:00

Neşe BALCI
8. Ders
15:20 - 16:00

Özlem DAĞDELEN
8. Ders
15:20 - 16:00
Ali DİNÇER
6. Ders
13:40 - 14:20
Ali DİNÇERİngilizce

Ayşenur ALTAN
6. Ders
13:40 - 14:20
Ayşenur ALTANİngilizce

Bozena Lenz
6. Ders
13:40 - 14:20
Bozena Lenzİngilizce

Hakan KÖKTEN
6. Ders
13:40 - 14:20

Oktay YUMAK
6. Ders
13:40 - 14:20

Pınar Şahan PALA
6. Ders
13:40 - 14:20

Ali DİNÇER
7. Ders
14:30 - 15:10
Ali DİNÇERİngilizce

Ayşenur ALTAN
7. Ders
14:30 - 15:10
Ayşenur ALTANİngilizce

Bozena Lenz
7. Ders
14:30 - 15:10
Bozena Lenzİngilizce

Bünyamin ÇOBANOĞLU
7. Ders
14:30 - 15:10

Fatma BAYRAKTAR
7. Ders
14:30 - 15:10

Hakan KÖKTEN
7. Ders
14:30 - 15:10

Özlem DAĞDELEN
7. Ders
14:30 - 15:10

Pınar Şahan PALA
7. Ders
14:30 - 15:10

Bünyamin ÇOBANOĞLU
8. Ders
15:20 - 16:00

Fatma BAYRAKTAR
8. Ders
15:20 - 16:00

Firuzan TOPÇAKAR
8. Ders
15:20 - 16:00

Özlem DAĞDELEN
8. Ders
15:20 - 16:00
Ahmet ÇOLAK
6. Ders
13:40 - 14:20
Ahmet ÇOLAKGörsel Sanatlar

Ogün BOZ
6. Ders
13:40 - 14:20
Ogün BOZBeden Eğitimi

Yüksel GÜLLÜ
6. Ders
13:40 - 14:20

Ahmet ÇOLAK
7. Ders
14:30 - 15:10
Ahmet ÇOLAKGörsel Sanatlar

Ogün BOZ
7. Ders
14:30 - 15:10
Ogün BOZBeden Eğitimi

Yüksel GÜLLÜ
7. Ders
14:30 - 15:10

Pazartesi

  • İlkay AYVAZ BİR
    09:00 - 09:40
  • Ramazan ÖZER
    09:00 - 09:40
  • Serhat SÖYLER
    09:00 - 09:40
  • İlkay AYVAZ BİR
    09:50 - 10:30
  • Pınar Şahan PALA
    09:50 - 10:30
  • Ramazan ÖZER
    09:50 - 10:30
  • Serhat SÖYLER
    09:50 - 10:30
  • Alev Ceren KAYHAN
    10:40 - 11:20
  • Esra CAN
    10:40 - 11:20
  • Fatma BAYRAKTAR
    10:40 - 11:20
  • Hakan KÖKTEN
    10:40 - 11:20
  • Pınar Şahan PALA
    10:40 - 11:20
  • Alev Ceren KAYHAN
    11:30 - 12:10
  • Canan Burcu GENÇ
    11:30 - 12:10
  • Esra CAN
    11:30 - 12:10
  • Fatma BAYRAKTAR
    11:30 - 12:10
  • Hakan KÖKTEN
    11:30 - 12:10
  • Ogün BOZ
    11:30 - 12:10
  • Özlem DAĞDELEN
    11:30 - 12:10
  • Aslıhan AKGÜL
    12:20 - 13:00
  • Ayşenur ALTAN
    12:20 - 13:00
  • Firuzan TOPÇAKAR
    12:20 - 13:00
  • Funda BAYRAMOĞLU
    12:20 - 13:00
  • Ogün BOZ
    12:20 - 13:00
  • Oktay YUMAK
    12:20 - 13:00
  • Özlem ÖZDEMİR
    12:20 - 13:00
  • Öznur GÜRÖĞLU
    12:20 - 13:00
  • Aslıhan AKGÜL
    13:40 - 14:20
  • Atalay SOLMAZ
    13:40 - 14:20
  • Ayşenur ALTAN
    13:40 - 14:20
  • Duygu DURGUT
    13:40 - 14:20
  • Funda BAYRAMOĞLU
    13:40 - 14:20
  • Oktay YUMAK
    13:40 - 14:20
  • Özlem ÖZDEMİR
    13:40 - 14:20
  • Atalay SOLMAZ
    14:30 - 15:10
  • Ayhan KAR
    14:30 - 15:10
  • Duygu DURGUT
    14:30 - 15:10
  • Neşe BALCI
    14:30 - 15:10
  • Öznur GÜRÖĞLU
    14:30 - 15:10
  • Ayhan KAR
    15:20 - 16:00
  • Firuzan TOPÇAKAR
    15:20 - 16:00
  • Neşe BALCI
    15:20 - 16:00
  • Özlem DAĞDELEN
    15:20 - 16:00

Salı

  • Semra GÜNDÜZ
    09:50 - 10:30

Çarşamba

  • Canan Burcu GENÇ
    09:00 - 09:40
  • Funda BAYRAMOĞLU
    09:00 - 09:40
  • Özlem ÖZDEMİR
    09:00 - 09:40
  • Canan Burcu GENÇ
    09:50 - 10:30
  • Özlem ÖZDEMİR
    09:50 - 10:30
  • Esra CAN
    10:40 - 11:20
  • Funda BAYRAMOĞLU
    10:40 - 11:20
  • İlkay AYVAZ BİR
    10:40 - 11:20
  • Alev Ceren KAYHAN
    11:30 - 12:10
  • Aslıhan AKGÜL
    11:30 - 12:10
  • Atalay SOLMAZ
    11:30 - 12:10
  • Ayhan KAR
    11:30 - 12:10
  • Duygu DURGUT
    11:30 - 12:10
  • Erhan BALTACI
    11:30 - 12:10
  • Esra CAN
    11:30 - 12:10
  • İlkay AYVAZ BİR
    11:30 - 12:10
  • Neşe BALCI
    11:30 - 12:10
  • Öznur GÜRÖĞLU
    11:30 - 12:10
  • Alev Ceren KAYHAN
    12:20 - 13:00
  • Aslıhan AKGÜL
    12:20 - 13:00
  • Atalay SOLMAZ
    12:20 - 13:00
  • Ayhan KAR
    12:20 - 13:00
  • Duygu DURGUT
    12:20 - 13:00
  • Erhan BALTACI
    12:20 - 13:00
  • Neşe BALCI
    12:20 - 13:00
  • Oktay YUMAK
    12:20 - 13:00
  • Öznur GÜRÖĞLU
    12:20 - 13:00
  • Ali DİNÇER
    13:40 - 14:20
  • Ayşenur ALTAN
    13:40 - 14:20
  • Bozena Lenz
    13:40 - 14:20
  • Hakan KÖKTEN
    13:40 - 14:20
  • Oktay YUMAK
    13:40 - 14:20
  • Pınar Şahan PALA
    13:40 - 14:20
  • Ali DİNÇER
    14:30 - 15:10
  • Ayşenur ALTAN
    14:30 - 15:10
  • Bozena Lenz
    14:30 - 15:10
  • Bünyamin ÇOBANOĞLU
    14:30 - 15:10
  • Fatma BAYRAKTAR
    14:30 - 15:10
  • Hakan KÖKTEN
    14:30 - 15:10
  • Özlem DAĞDELEN
    14:30 - 15:10
  • Pınar Şahan PALA
    14:30 - 15:10
  • Bünyamin ÇOBANOĞLU
    15:20 - 16:00
  • Fatma BAYRAKTAR
    15:20 - 16:00
  • Firuzan TOPÇAKAR
    15:20 - 16:00
  • Özlem DAĞDELEN
    15:20 - 16:00

Perşembe

  • Semra GÜNDÜZ
    09:50 - 10:30
  • Ramazan ÖZER
    11:30 - 12:10
  • Serhat SÖYLER
    11:30 - 12:10
  • Hatice ERKAN
    12:00 - 15:00
  • Ramazan ÖZER
    12:20 - 13:00
  • Serhat SÖYLER
    12:20 - 13:00
  • Ahmet ÇOLAK
    13:40 - 14:20
  • Bünyamin ÇOBANOĞLU
    13:40 - 14:20
  • Erhan BALTACI
    13:40 - 14:20
  • Ahmet ÇOLAK
    14:30 - 15:10
  • Bünyamin ÇOBANOĞLU
    14:30 - 15:10
  • Erhan BALTACI
    14:30 - 15:10
  • Firuzan TOPÇAKAR
    15:20 - 16:00

Cuma

  • Semra GÜNDÜZ
    09:50 - 10:30
  • Ahmet ÇOLAK
    13:40 - 14:20
  • Ogün BOZ
    13:40 - 14:20
  • Yüksel GÜLLÜ
    13:40 - 14:20
  • Ahmet ÇOLAK
    14:30 - 15:10
  • Ogün BOZ
    14:30 - 15:10
  • Yüksel GÜLLÜ
    14:30 - 15:10
No events available!
Back To Top