Takev Sanat Yarışmaları

Yarışmanın Detayları Amacımız, giderek etkisini daha çok gösteren küresel ısınmaya karşı insanların fedakarlığını sanat yolu ile artırmaktadır. Eserlerinizi aşağıda belirtilen özelliklerde kaydedip samsuntakev@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Mail gönderirken, adınızı, sınıfınızı, veli telefon numaranızı yazmayı unutmayınız. Bu konu içeren yarışma etkinliğimize aşağıdaki sanat alanlarında herhangi biri ya […]

Diyetisyenlik Meslek Tanıtımı

14.05.2020 Perşembe Saat 14:45’de Bariatik Cerrahi Diyetisyeni Berna GÖBELOĞLU ile zoom programı üzerinden “Online Söyleşi ve Meslek Tanıtım Günleri” kapsamında öğrencilerimizle bir araya getiriyoruz.

“Benim Sınırım Senin Sınırın” Konulu Söyleşi

09.05.2020 Cumartesi Saat 16:00’da Çocuk Kitapları Yazrı ve Dizital Pazarlama Danışmanı Merve BAŞCUMALI, Tiyatro Oyuncusu Yosi Mizrahi ve H.Ü. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Gülin KAYALI’yı @samsuntakev instagram canlı yayınında “Online Söyleşi ve Meslek Tanıtım Günleri” kapsamında öğrencilerimizle bir araya getiriyoruz.

Robotik Takımımız “TAKEVIANS” Başarıya Doymuyor

Okulumuzun robotik takımı Takevians Kayseri’de yapılan First Lego League Bölgesel Turnuvası’nda üç ödül birden kazandı. Robot Tasarım Global Innovation Awards Ulusala Çıkan Takım Takımımız 14-15 Mart 2020 tarihinde İzmir’de yapılacak olan yarışmada Avrupa ve ABD’de ülkemizi temsil etmek için iki alanda birden mücadele edecek.